Logo Kościerski,Bus
Rezerwacja przejazdu
Krok 1 - Dane wyjazdu
Po dokonaniu rezerwacji skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wyjazdu.
Wyjazd z
Ulica
Nr. Domu
Adres docelowy
Ulica
Nr. Domu
Imie
Nazwisko
Nr. Kontaktowy
Ilość osób dorosłych
Ilość dzieci do lat 10 * Dzieci do lat 10 posiadają u Nas rabat -20zł od cenu blietu(Możliwość skorzystania wyłącznie jeśli nie korzystasz z innych rabatów).
Data podróży
March 2017
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
Dlaczego nie mogę wybrać interesującej mnie daty? -- Kursy odbywają się w systemie w kratkę, w jednym dniu wyjeżdżamy następnego dnia wracamy do kraju. Możesz wybrać dowolny dzień w kalendarzu pod warunkiem, że jest wyróżniony pogrubioną czcionką i kliknięcie nie zwraca informacji o braku wolnych miejsc.
Kod rabatowy * Rabat -5% anuluje rabat na dziecko w przypadku gdy podróżujesz z dzieckiem do lat 10.
Dane wyjazdu
Dane adres docelowy
Dane osobowe
Nr. kontaktowy
Osoby dorosłe
Dzieci do lat 10
Data wyjazdu
Rabat
Płatność U kierowcy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firme Wieprznica Barbara Czapiewska ul. Gulgowskich 6/1 83-400 Kościerzyna NIP 591-148-53-70 w związku z realizacją procesu rezerwacji wyjazdu, dokonanej poprzez formularz zgłoszeniowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia oraz przeprowadzenia procesu rezerwacji. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora zgodnie przepisami Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1). Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania czy usunięcia.
Anuluj
Dalej
Rezerwuje